ТВІЙ ГАЗЗБУТ

На зиму (тариф неактивний)

thumb-image-111937869

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» 

Клієнти компаній, що працюють під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», під час опалювального сезону 2020/21 зекономили понад 110 млн гривень. Зробити це їм дозволила акція «Твоя енергонезалежність», яка проводилася у серпні-вересні минулого року.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» – це продовження традиційної акції, що дозволяє споживачам створити власний газовий запас на опалювальний сезон. У рамках тарифу споживач зможе придбати блакитне паливо з червня до жовтня за вигідними цінами, а споживати його – впродовж усього опалювального періоду.

У цьому сезоні побутових споживачів чекає приємне нововведення – сплатити за свій газовий запас можна буде у розстрочку. 

Переваги тарифу для споживачів:

  • Потрібний обсяг газу на опалювальний сезон клієнт визначає самостійно.
  • Газ закуповується за низькою літньою ціною.
  • Сплатити за газ можна частинами.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» надає споживачам можливість максимально раціоналізувати витрати на придбання природного газу. Постачальник заздалегідь закуповує газ за оптимальними цінами, а споживачі використовуватимуть свій запас саме тоді, коли він найбільше потрібен – під час холодного періоду.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» - заморожено! Запуск тарифу «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» у цьому сезоні не відбудеться. Причина - стрімке зростання ціни на природний газ як в Україні, так і в Європі. Вона продовжує зростати незважаючи на закінчення опалювального сезону. Тому «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» не бачить можливості запропонувати своїм клієнтам привабливі умови для створення власного газового запасу на зиму.

Сплатити за газ Допоможи армії