"Рівнегаз Збут” повернув побутовим споживачам понад 23 млн грн переплат
30.12.2022
Станом на 30 грудня 2022 року ТОВ “РІвнегаз Збут” повернуло побутовим споживачам 23,7 млн грн переплат та помилково сплачених коштів за природний газ.
Гроші на рахунки отримали вже більш ніж 7300 жителів області, а виплати тривають. Однак на цей процес впливають багато факторів.
“Ми розуміємо важливість оперативного повернення коштів у складний для всіх українців час. Напередодні свят у компанії зробили все можливе, щоб обробити якнайбільше заяв. Та, на жаль, є об’єктивні обставини, що гальмують виплати. Насамперед, йдеться про значне скорочення персоналу, до якого призвело автоматичне переведення наших побутових споживачів на постачальника «останньої надії». Але ми продовжуємо сумлінно виконувати свої зобов’язання”, - говорить начальниця відділу продажів фізичним особам ТОВ «Рівнегаз Збут» Тетяна Парфенюк.
За її словами, виплати також сповільнюють борги населення за блакитне паливо, накопичені до 1 травня 2022 року.
“Заборгованість побутових споживачів перед компанією перевищує 230,4 млн грн. Крім повернення переплат, ці кошти необхідні для сплати податків до бюджету і, у такий спосіб, підтримки економіки держави під час війни. Тому вкрай важливо якнайшвидше погасити протерміновані суми”, - підкреслює Тетяна Парфенюк.
У компанії додають, що велика кількість заяв на повернення коштів відправляється на доопрацювання через відсутність усіх необхідних документів, а це теж затримує процес.
Уточнити перелік документів та завантажити необхідні бланки можна на офіційному сайті “Рівнегаз Збуту”.
Нагадаємо, з 01 травня 2022 року всіх побутових клієнтів ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» було автоматично переведено до постачальника «останньої надії». Усі спроби компанії відновити роботу в секторі постачання блакитного палива населенню не зустріли розуміння з боку державних інституцій.
Погоджений “Нафтогазом” механізм автоматичного переведення коштів з особових рахунків споживачів у ТОВ «Рівнегаз Збут» на особові рахунки у ТОВ «ГК «Нафтогаз України», на жаль, досі відсутній.